ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ସଶକ୍ତ ହେଉଛି ବିଜେଡ଼ି, ଶଙ୍ଖ ଫୁଙ୍କିଲେ ୫ଶହ କର୍ମୀ

ରାଉରକେଲା : କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ସହ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ୫ଶହରୁ ଅଧିକ କର୍ମୀ ଵିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗଦାନ କଲେ। ଖଇରଵନ୍ଧ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ତଥା ବିଧାୟକ ପ୍ରିତୀ ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଵିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗଦେଲେ। ଗତ ତିନି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ୧୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କର୍ମ ଓ ନେତା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି। ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରିତୀ ରଞ୍ଜନ ଘଡେଇ ଏହି ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଆସୁଥିବାବେଳେ ତୃଣମୂଳ ସ୍ତରରେ ଆହୁରି ସଶକ୍ତ ହେଉଛି ବିଜେଡ଼ି ।

ବହୁ ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଦଳକୁ ସଶକ୍ତ କରିବା ସହ ସମସ୍ତ ଆସନରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ସମର୍ଥିତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବିଜୟୀ କରିବାର ସଂକଳ୍ପ ନେଇଛନ୍ତି ନୂଆକରି ଯୋଗଦେଇଥିବା ସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା । ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ବିଜେଡିର ଦବଦବା ରହିଥିବା ସ୍ୱତେ ତିନି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ପାଖାପାଖି ୧୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଅନ୍ୟ ଦଳର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ବିଜେଡ଼ିରେ ଯୋଗଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

Spread

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *