ଫେସବୁକରେ ୫୮ ବର୍ଷ ପରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ପାଇଲେ ମହିଳା

୫୮ ବର୍ଷ ପରେ ଲିଙ୍କନଶିୟର ଜଣେ ଇଂରାଜୀ ମହିଳା ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। ୫୯ ବର୍ଷିୟ ଜୁଲି ଲଣ୍ଡ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଫେସବୁକ ଗ୍ରୁପରେ ନୁଜ ବାପାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା।

ସେ ନିଜ ପିତା ବ୍ରାଏନ୍ ରୋଥେରୀଙ୍କ ସହ ପୁନଃ ମିଶିଥିଲେ ଯିଏକି ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପଶ୍ଚିମ ୟର୍କଶାୟାରର ଡ୍ୟୁସବେରୀରେ ରହୁଥିଲେ ଯାହାର ଦୂରତା ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା। ବ୍ରିଆନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ଏହା ଏକ ଚମତ୍କାର ଭଳି ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଚମତ୍କାରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ନାହିଁ।”

ଫେସବୁକ ହେଉଛି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ଵବ୍ୟାପୀ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଏକତ୍ର କରିଥାଏ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ଯାହା ସେମାନେ ରହୁଥିବା ଏବଂ କାର‌୍ୟ୍ୟ କରୁଥିବା ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଆଗ୍ରହ ରଖନ୍ତି। ଏହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ଏବଂ ସଂଗଠନଗୁଡ଼ିକ ବାରମ୍ବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହଜିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ।

Spread

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *