ମନଗଢ଼ା ବିବୃତି ଦେଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ବିଜେପି : ବିଜେଡି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ହତାଶ ହୋଇଯାଇଛି ବିଜେପି। କର୍ଣ୍ଣାଟକ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ସାଂଗଠନିକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବିଜେପିକୁ ବିଚଳିତ କରିଛି। ତେଣୁ ଏଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ନିଜ କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ମନଗଢ଼ା ବିବୃତି ଦେଇ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ବୋଲି ବିଜେଡି ମୁଖପାତ୍ର ଏଲିନା ଦାସ କହିଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶାରେ ଅତି ହତାଶ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ବିଜେପି, ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ମିଥ୍ୟା ବିବୃତି ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛି ବିଜେଡି । ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ତୁଳନାରେ ଓଡ଼ିଶାରେ କୋଭିଡ ମୁକାବିଲା ସଫଳ ହୋଇଛି । ସ୍ଥିତି ଅନେକ ସୁଧୁରିଲାଣି । କେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ପୁରୁସ୍କୃତ କରିଛି । ଏସବୁ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ନେତା ଅବଗତ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ବିଜେଡି ମୁଖପାତ୍ର ଏଲିନା ଦାସ କହିଛନ୍ତି ।

Spread

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *